Načítání obsahu...
{shopnero::url5:title}
{shopnero::url5:title}

O nás

Kdo jsme?

Jsme moderní společností s více než padesáti zaměstnanci, vizí trvalého rozvoje a stálou  snahou o neustálé zkvalitňování našich výrobků a služeb.


Feromagnet, s.r.o. se zabývá výrobou a prodejem magnetů všeho druhu, od kancelářských magnetů, magnetických systému a materiálů až po magnetické separátory.


  Feromagnet, s.r.o. je výrobně obchodní společností, která ve své výrobní činnosti navázala na tradiční výrobu tvrdých feritových magnetů metodou práškové metalurgie s tradicí již od roku 1956. 


  Feromagnet, s.r.o. se roku 2019 rozhodl posunout svou činnost také na zpracovávání a recyklaci wolframových materiálů.


  {shopnero::url5:title}
  "Jsme flexibilní společnost se špičkovými výrobky, podnikající v dynamických odvětvích a obsluhující nadnárodní zákazníky" ředitel společnosti: Ing. Alois Lakomý

  Výhody

  Zkušený tým pracovníků zajišťuje vysokou jakost výrobků i činností.

  Výrobně-technický a obchodní úsek je kdykoliv připraven identifikovat potřeby všech zákazníků.

  Poskytujeme technické poradenství a navrhujeme řešení do mnoha aplikací.

  Historie

  Vznik

  Vznik naší společnosti je svázán s datem 1. ledna 1958, kdy byl zřízen odloučený provoz Národního podniku Pramet, závody práškové metalurgie Šumperk, ve Světlé Hoře okres Bruntál. 23. prosince 1970 je tento provoz organizován jako závod pod názvem "Pramet, Závody práškové metalurgie, národní podnik Šumperk, závod Světlá Hora".

  Vznik
  1958

  Vznik společnosti

  3. října 2011 přesně v tenhle den vznikla společnost Feromagnet s.r.o. s účelem vyrábět magnety a feromagnetické výrobky.
  Vznik společnosti
  2011

  Opravy lisů

  V roce 2015 započala ve firmě Feromagnet s.r.o. oprava lisů.
  Opravy lisů
  2015

  Realizace magnetických separátorů

  Roku 2016 se Feromagnet s.r.o. zaměřil na výrobu a realizaci specializovaných magnetických separátorů, které umožňují efektivní oddělení magnetických částic od neželezných materiálů.

  Realizace magnetických separátorů
  2016

  Zpracování wolframu

  V roce 2019 se společnost Feromagnet, s.r.o. rozhodla rozšířit svou produkční činnost a začala se zaměřovat na výrobu wolframových produktů. Tato iniciativa byla motivována rostoucí poptávkou po wolframu.  Zpracování wolframu
  2019